El MAC

Home / El MAC / L'equip humà / MAC Girona

MAC Girona

Equip

Responsable

Dr. Ramon Buxó Capdevila rbuxo@gencat.cat

Difusió i serveis educatius

Dra. Lada Servitja Tormo lservitja@gencat.cat  

Laboratori de conservació i restauració

Laura Lara Rodríguez llara@gencat.cat

Biblioteca

Josep Maria Llorens Rams jllorens@gencat.cat

Administració i Secretaria

Miquel Bodro Cusó mbodro@gencat.cat
Cristina Fernández Casacuberta cfernandezc@gencat.cat

Manteniment

Ramon Casamitjana Vidal rcasamitjana@gencat.cat

Atenció al públic

Maria Franco Mera mariaf@gencat.cat

macgironagalligants.cultura@gencat.cat

Josep Ayach Costa
Rafael Dehesa Carreira
Àngels Huerga
Joan Manel Rodríguez Díez

Col·laboradora

Anna Vargas

  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Pla estratègic MAConline

Millorant la nostra oferta museal